• XV Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek

•    17 stycznia 2024 roku w  Centrum Kultury w Kurzętniku odbył się XV Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek, podczas którego swoje umiejętności wokalne w repertuarze kolędowym i świątecznym zaprezentowało 42 solistów z przedszkoli i szkół powiatu nowomiejskiego. Naszą szkołę reprezentowały laureatki Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek w Grodzicznie.

Amelia Gutowska z klasy 4 oraz Tatiana Jakubowska z klasy 7  zdobyły wyróżnienie w swojej kategorii.                                                                                                                                                                Gratulujemy sukcesu.

• Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek w Grodzicznie

•   Dnia 10 stycznia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek. W konkursie wzięło udział 40 uczestników ze szkół gminy Grodziczno. Szkołę Podstawową w Mrocznie reprezentowali wytypowani przez wychowawców oraz nauczyciela muzyki uczniowie klas 0 - 8.

Jury przyznało naszym wykonawcom następujące miejsca:

Lena Wysocka I miejsce w kategorii klas 7 - 8

Tatiana Jakubowska  III miejsce w kategorii klas 7- 8

Amelia Gutowska II miejsce w kategorii klas 4 - 6

Marta Gurzyńska III miejsce w kategorii klas 4 - 6

Amelia Kliniewska III miejsce w kategorii klas 0 - 1

Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się na wysokim poziomie.

Gratulujemy!